Lütfen Adobe Flash Player Yeni Sürümünü Yükleyin.

Adobe Flash Player Yükle

Kula Sınai ve Tıbbi Gaz

Belgelerimiz

Hakkımızda

47 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız 1965 yılında Lütfi KULA tarafından Aydın merkezli olarak endüstriyel ve medikal gaz satış ve dağıtımını yapmak amacıyla ticari faaliyetine başlamıştır.

Ticari faaliyetine oksijen gazı satışı yapmakla başlayan firmamız, 1989 yılından bu yana oksijen ve karbondioksit gazı dolumu yapmaktadır.


Firmamız Oksijen Gazı (Endüstriyel ve Medikal), Azot Gazı, Karbondioksit Gazı, Asetilen Gazı, Argon Gazı, Karışım Gazı (Koruyucu Argon Karışımları), Helyum Gazı, Hidrojen Gazı, Azot Protoksit Gazı, Kuru Hava, Yüksek Saflıkta Özel Gaz ve Özel Gaz Karışımları ve bunlara ait ekipmanlar konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını değişen teknolojik ve ekonomik şartların gerekliliklerine göre karşılayacak güçte ve düşünce yapısında yüzde yüz yerli sermayeli bir kuruluştur.

LİNDE ve HABAŞ A.Ş ‘nin bayisi olan firmamız beklenti ve gereksinimleri doğrultusunda ticari ilişkilerini geliştirerek, ekipman ve ürün sistemini güçlendirerek şehir içi performansı ve hizmet memnuniyetini gelişimine katarak 1996 yılı itibariyle KULA SANAYİ GAZLARI ve DOLUM TESİSİ İŞLETMESİ. NAK OTOM ve TİC.LTD. ŞTİ Unvanı ile ticari faaliyetine devam etmektedir. Firmamız yeni teknoloji yeni ürün konusunda kendini geliştirmekte, ASTİM ORG.SAN. Bölgesinde 3500 m² üzerinde 620 m² kapalı alanda müşteri ve bayilerine hizmet vermektedir.